Dünyanın En Hafif ve En Küçük Projektörü

12

Panasonic; canlı sahne sergilerde ve gösterilerde, kiralık ve kalıcı kurulumlarda kullanılabilecek projektör serisine ek olarak 4K+ lazer-fosfor projektörünü piyasaya sürdü.

Geçen dokuz ayda 500’den fazla satışa yapan Avrupa’nın en çok satılan yüksek parlaklığa sahip projektörü WUXGA PT-RZ21K ile aynı boyutlara sahip bir 3-Chip DLP™ SOLID SHINE projektörü olan PT-RQ22K, benzersiz piksel kaydırma teknolojisiyle donatılmana sahip. Sıradan 4K lazer projektörlerinden daha keskin görüntüler, sürükleyici ve gerçekçi deneyimler ortaya koymak için ekranda daha fazla piksel oluşturuyor.

Panasonic Avrupa Pazarlama Yöneticisi, konuyla ilgili “RQ22K, film benzeri görüntü kalitesi sunan hafif ve yüksek parlaklığa sahip 4K+ projektör ihtiyacına cevap veriyor. Projeksiyon, en sıkışık projeksiyon kümelerindeki en zorlu koşullara dahi uygun bir kullanım sunuyor. Panasonic olarak Dörtlü Piksel Sürücü ve 240 Hz gerçek hareket işlemcisi de dahil olmak üzere son teknoloji ürünü görüntüleme özelliklerini geliştirdik. Bu özellikler de son derece temiz ve keskin görüntülerin ortaya konmasını sağlıyor. Yani yaratıcı ekipler, hareket bulanıklığı ve titreme yaşamadan hızlı ilerleyen içerikler üretebiliyor” dedi.

 

Bir Cevap Yazın